Uitslagen hardloopwedstijden Turvenloop 30-12-2017



Uitslagen hardloopwedstijden Turvenloop 2017



Uitslagen hardloopwedstijden Turvenloop 2015



 

 

 

Uitslagen hardloopwedstijden Turvenloop 2014

 

Dames 5 km

Plaats Rugnummer Naam Tijd min:sec
——- ——— ———————————– ————
1 305 Imke Waaijer 23:43
2 329 Erna Jasper 25:26
3 333 Sara Welger 27:16
4 264 Patty Brakhuis 27:18
5 273 Sandrine Wermelink 27:32
6 252 Anke Kamphuis 28:05
7 255 Nicol Busscher 28:12
8 326 Elly Wenneger 28:35
9 327 Marleen Kamphuis 28:35
10 257 Wendy Kemperink 29:33
11 318 Mariella Corblet 29:40
12 285 Britt Plegt 30:40
13 313 Anouk Plegt 30:40
14 277 Esther Reinerink 30:50
15 331 Ingrid Groothuis 30:50
16 268 Anita Bolkesteyn 31:11
17 309 Elske Woudstra 31:11
18 287 Carmen Hekwolter of Hekhuis 31:20
19 265 Yvonne oude Nijeweeme 31:25
20 314 Else Waaijer 34:08
21 315 Isabel Pauwels 34:08
22 316 Maureen Bekhuis 34:08
23 317 Imke Sand 34:08
24 260 Hilde Maathuis 36:58
25 274 Maryse Wermelink 37:28
26 293 Renske Pegge 37:28
27 312 Marije Vrerink 37:39

 

 Heren 5 km

Plaats Rugnummer Naam Tijd min:sec
—— ——— ———————————– ————
1 325 Tim Gerrits 18:09
2 310 Edwin Berkhof 18:35
3 294 Rolf Dissel 19:15
4 320 Peter Olden Huis 19:45
5 321 Stef Waaijer 20:00
6 279 Teun Biglaar 20:05
7 301 Emiel Willemsen 20:20
8 259 Stef Oude Hendriksman 20:34
9 322 Tim Damhuis 20:43
10 283 Thomas Westgeest 21:02
11 269 Gert-Jan Gijsbers 21:23
12 267 Thomas Lammerink 22:02
13 300 Rick Stopel 22:02
14 302 Sebastiaan Tijhuis 22:02
15 324 Roy De witte 22:16
16 266 Remco Broekman 22:17
17 292 Marco Bokxem 22:24
18 319 Frank Vrielink 22:41
19 307 Patrick Kelder 22:55
20 299 Tom Wessels 23:07
21 328 Stef de Witte 23:07
22 295 Stijn Hans 23:10
23 286 Martijn Lescher 23:30
24 296 Gerard Evers 23:42
25 297 Geert Berkhof 23:46
26 290 Willem Groot Kormelink 23:54
27 334 Monk Jager 24:35
28 262 Tom Vleerbos 24:40
29 330 Mart Groothuis 25:00
30 291 Max Zeinstra 25:22
31 308 Derk Hendriks 25:24
32 311 Jos Overmars 25:30
33 253 Stef Busscher 26:10
34 303 Marc Waaijer 26:28
35 304 Maikel Lohuis 26:52
36 251 Thijs Oude Steenhof 26:52
37 298 Nico Kuipers 27:10
38 22 Ben  Wermelink 27:24
39 306 Yvan van Brande 27:30
40 323 Joost Waaijer 28:08
41 276 Jan Hekwolter of Hekhuis 29:30
42 289 Theo Paus 29:50
43 256 Jorien Mensink 29:55
44 278 Danny Paus 29:55
45 280 Kay Rolefes 29:55
46 332 Conrad Groothuis 30:40
47 275 Rayco Wermelink 33:00
48 261 Rick Plegt 34:08

 

 Dames 10 km

Plaats Rugnummer Naam Tijd min:sec
—— ——— ———————————– ————
1 71 Ingrid Pigge 37:45
2 73 Siegrid Droste 45:31
3 11 Jorien Altena 47:11
4 8 Wendy Lenferink 48:15
5 45 Marleen Pegge 49:01
6 80 Wendy Hulsbeek 49:15
7 17 Natasja Snijders 53:28
8 83 Marielle Timmerman 53:44
9 32 Kristel Mensink 54:06
10 16 Manon Post 54:20
11 20 Esther oude Elberink 54:21
12 15 Edine ten Hartog 54:32
13 55 Wilma van der Wal 55:00
14 49 Ceciel Groothuis 55:34
15 62 Sandra Kuipers 55:51
16 6 Monique Pegge 56:09
17 51 Mirjam  Kottink 56:09
18 2 Joyce De witte-paus 56:20
19 64 Emma Oude Hendriksman 56:20
20 63 Henriette Harmelink 56:38
21 40 Anke Snijders 57:07
22 25 Carla Geerdink 57:08
23 10 Marion Mensen 57:10
24 42 Silvia Braakhuis 58:17
25 13 Vera Kienhuis 59:41
26 14 Yvon Deterink 59:41
27 24 Manuela Dierink 59:55
28 41 Linda Koning 62:45
29 65 Mariska Geers 69:25

 

 Heren 10 km

Plaats Rugnummer Naam Tijd min:sec
—— ——— ———————————– ————
1 76 Martijn Volkman 36:10
2 74 Tomas Wigger 37:28
3 75 Max de Boer 38:41
4 34 Jelle  Veer 38:56
5 39 Frank Droste 40:11
6 28 Dirk Platjes 40:20
7 89 Hilke Penterman 41:35
8 85 Stevan Weersink 42:00
9 59 Nick Hans 42:21
10 68 Daan Kienhuis 42:25
11 31 Stefan Pieterson 42:35
12 58 Danny Oude Geerdink 42:58
13 5 Marcel Pegge 44:34
14 23 Luuk Oude Hendriksman 44:55
15 69 Niels-Erik Nijkamp 45:07
16 38 Rogier Geerink 45:16
17 35 Ralph  Rolefes 45:20
18 84 Serge Hofkamp 46:48
19 50 Niek Oude weernink 47:14
20 1 Adjudant Florus Eijsink 47:16
21 43 Walter Kock 47:28
22 60 Marco Bekhuis 47:33
23 7 Richard Blankenvoort 47:38
24 81 Reinalda Sib 48:09
25 90 Frank Egberink 48:17
26 77 Roy Perik 48:21
27 54 Frank Timmerhuis 49:11
28 61 Bart Bramer 49:42
29 87 Stijn Waaijer 49:46
30 86 Jan Waaijer 49:48
31 67 Loran Noteboom 50:35
32 78 Steven Bakker 50:43
33 66 Harrie Platenkamp 51:09
34 37 Edwin van der Wal 51:25
35 48 Jonnie Schutte 53:18
36 46 Ronnie Hilberink 53:21
37 72 Gerrit Kerkdijk 53:22
38 22 Erik Oude Hendriksman 53:31
39 29 Ben Boerrigter 53:45
40 53 Alfons Wesselink 55:00
41 56 Jack van der Wal 55:29
42 91 Bert Hekhuis 57:30
43 82 Hans Oude Breuil 57:53
44 12 Max van Beurden 65:09
45 18 Hans Slot